Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 1 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
06:57
Pasila
07:02
07:03
Tikkurila
07:12
07:13
Lahti
07:49
07:51
Kouvola
08:19
08:23
Lappeenranta
09:09
09:11
Joutseno
09:26
09:27
Imatra
09:39
09:41
Simpele
10:07
10:08
Parikkala
10:20
10:23
Kesälahti
10:45 → 10:49
10:46 → 10:50
Kitee
11:04 → 11:09
11:05 → 11:10
Joensuu
11:40
-