Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 10 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
15:13
Kitee
15:45 → 15:49
15:46 → 15:50
Kesälahti
16:04
16:05
Parikkala
16:28 → 16:32
16:31 → 16:35
Imatra
17:07
17:09
Joutseno
17:20
17:22
Lappeenranta
17:42
17:44
Kouvola
18:22
18:24
Lahti
18:52
18:54
Tikkurila
19:30
19:31
Pasila
19:39
19:40
Helsinki
19:45
-