Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 102 Imatra - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Imatra
-
05:08
Joutseno
05:19
05:20
Lappeenranta
05:35
05:38
Kouvola
06:17
06:19
Lahti
06:47
06:49
Tikkurila
07:25
07:26 → 07:29
Pasila
07:34
07:35 → 07:38
Helsinki
07:40 → 07:44
-