Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 104 Imatra - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Imatra
-
06:08
Joutseno
06:19
06:20
Lappeenranta
06:35
06:38
Kouvola
07:17
07:19
Lahti
07:47 → 07:51
07:49 → 07:53
Tikkurila
08:25 → 08:47
08:26 → 08:48
Pasila
08:34 → 08:52
08:35 → 08:53
Helsinki
08:40 → 09:05
-