Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 104 Imatra - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Imatra
-
06:08
Joutseno
06:19
06:20
Lappeenranta
06:35
06:38
Kouvola
07:17
07:19
Lahti
07:47
07:49
Tikkurila
08:25
08:26
Pasila
08:34
08:35
Helsinki
08:40
-