Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 11 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
18:29
Pasila
18:34
18:35
Tikkurila
18:44 → 18:51
18:45 → 18:52
Lahti
19:21 → 19:26
19:23 → 19:28
Kouvola
19:51
19:53
Lappeenranta
20:31 → 20:34
20:33
Joutseno
20:48
20:49
Imatra
21:01
21:03
Simpele
21:29
21:30
Parikkala
21:43
21:44
Kesälahti
22:05
22:06
Kitee
22:24
22:25
Joensuu
23:00
-