Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 111 Helsinki - Imatra
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
17:19
Pasila
17:24
17:25
Tikkurila
17:34
17:35
Lahti
18:11
18:13
Kouvola
18:41
18:43
Lappeenranta
19:21
19:23
Joutseno
19:38
19:39
Imatra
19:51
-