Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 115 Helsinki - Imatra
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
20:19
Pasila
20:24
20:25
Tikkurila
20:34
20:35
Lahti
21:11
21:13
Kouvola
21:41
21:43
Lappeenranta
22:21
22:23
Joutseno
22:38
22:39
Imatra
22:51
-