Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 12 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
18:15
Kitee
18:47
18:48
Kesälahti
19:11
19:12
Parikkala
19:35
19:38
Simpele
19:51
19:52
Imatra
20:18
20:20
Joutseno
20:31
20:32
Lappeenranta
20:51
20:53
Kouvola
21:30
21:32
Lahti
21:59
22:14
Tikkurila
22:51
22:52
Pasila
23:00
23:01
Helsinki
23:06
-