Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 140 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
06:30
Hankasalmi
06:51
06:52
Jyväskylä
07:16
07:20
Jämsä
07:47
07:48
Orivesi
08:24
08:25
Tampere
08:49 → 08:53
09:07 → 09:10
Lempäälä
09:17 → 09:28
09:18 → 09:29
Toijala
09:27 → 09:39
09:28 → 09:40
Hämeenlinna
09:47 → 09:56
09:49 → 09:58
Riihimäki
10:06 → 10:14
10:08 → 10:16
Tikkurila
10:39 → 10:44
10:40 → 10:45
Pasila
10:48 → 10:51
10:49 → 10:52
Helsinki
10:54 → 10:59
-