Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 140 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
06:30
Hankasalmi
06:51
06:52
Jyväskylä
07:16
07:20
Jämsä
07:47
07:48
Orivesi
08:24
08:25
Tampere
08:49
09:07
Lempäälä
09:17 → 09:23
09:18 → 09:24
Toijala
09:27 → 09:35
09:28 → 09:36
Hämeenlinna
09:47 → 09:52
09:49 → 09:54
Riihimäki
10:06 → 10:09
10:08 → 10:11
Tikkurila
10:39
10:40
Pasila
10:48
10:49
Helsinki
10:54
-