Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 141 Helsinki - Pieksämäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
07:04
Pasila
07:09
07:10
Tikkurila
07:18
07:19
Riihimäki
07:50
07:52
Hämeenlinna
08:09
08:11
Toijala
08:30
08:31
Lempäälä
08:40
08:41
Tampere
08:52
09:05
Orivesi
09:29
09:30
Jämsä
10:05
10:06
Jyväskylä
10:32
10:39
Hankasalmi
11:03
11:04
Pieksämäki
11:25
-