Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 141 Helsinki - Pieksämäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
07:04
Pasila
07:09 → 07:12
07:10 → 07:13
Tikkurila
07:18 → 07:24
07:19 → 07:25
Riihimäki
07:50 → 07:56
07:52 → 07:58
Hämeenlinna
08:09 → 08:12
08:11 → 08:14
Toijala
08:30
08:31
Lempäälä
08:40
08:41
Tampere
08:52
09:05 → 09:22
Orivesi
09:29 → 09:48
09:30 → 09:49
Jämsä
10:05 → 10:20
10:06 → 10:21
Jyväskylä
10:32 → 10:56
10:39 → 10:57
Hankasalmi
11:03 → 11:21
11:04 → 11:22
Pieksämäki
11:25 → 11:43
-