Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 142 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
09:23
Hankasalmi
09:44
09:45
Jyväskylä
10:09
10:11
Jämsä
10:44
10:47
Orivesi
11:21
11:22
Tampere
11:46
12:07
Lempäälä
12:17
12:18
Toijala
12:27
12:28
Hämeenlinna
12:47
12:49
Riihimäki
13:06
13:08
Tikkurila
13:39
13:40
Pasila
13:48
13:49
Helsinki
13:54
-