Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 142 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
09:23
Hankasalmi
09:44
09:45
Jyväskylä
10:09
10:11
Jämsä
10:44 → 10:47
10:47
Orivesi
11:21 → 11:26
11:22 → 11:27
Tampere
11:46 → 11:50
12:07
Lempäälä
12:17
12:18
Toijala
12:27 → 12:30
12:28 → 12:31
Hämeenlinna
12:47 → 12:50
12:49 → 12:52
Riihimäki
13:06
13:08
Tikkurila
13:39
13:40
Pasila
13:48
13:49
Helsinki
13:54
-