Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 144 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
12:23
Hankasalmi
12:44
12:45
Jyväskylä
13:09
13:13
Jämsä
13:50 → 13:54
13:51 → 13:55
Orivesi
14:25
14:26
Tampere
14:50 → 14:59
15:07
Lempäälä
15:17
15:18
Toijala
15:27
15:28
Hämeenlinna
15:47
15:49
Riihimäki
16:06 → 16:11
16:08 → 16:13
Tikkurila
16:39
16:40
Pasila
16:48
16:49
Helsinki
16:54
-