Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 147 Helsinki - Jyväskylä
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
16:04
Pasila
16:09
16:10
Tikkurila
16:18
16:19
Riihimäki
16:50
16:52
Hämeenlinna
17:09
17:11
Toijala
17:30
17:31
Lempäälä
17:40
17:41
Tampere
17:52 → 18:02
18:05 → 18:08
Orivesi
18:29 → 18:35
18:30 → 18:36
Jämsä
19:11
19:12
Jyväskylä
19:39
-