Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 149 Helsinki - Jyväskylä
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
19:04
Pasila
19:09
19:10
Tikkurila
19:18
19:19
Riihimäki
19:50
19:52
Hämeenlinna
20:09
20:11
Toijala
20:30
20:31
Lempäälä
20:40
20:41
Tampere
20:52
21:05
Jämsä
21:59
22:00
Jyväskylä
22:27
-