Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 150 Jyväskylä - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Jyväskylä
-
06:20
Jämsä
06:50
06:51
Orivesi
07:25
07:26
Tampere
07:50 → 07:53
08:07
Lempäälä
08:17
08:18
Toijala
08:27
08:28
Hämeenlinna
08:47
08:49
Riihimäki
09:06 → 09:12
09:08 → 09:14
Tikkurila
09:39 → 09:43
09:40 → 09:44
Pasila
09:48 → 09:51
09:49 → 09:52
Helsinki
09:54 → 09:59
-