Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 150 Jyväskylä - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Jyväskylä
-
06:20
Jämsä
06:50
06:51
Orivesi
07:25
07:26
Tampere
07:50
08:07
Lempäälä
08:17
08:18
Toijala
08:27
08:28
Hämeenlinna
08:47
08:49
Riihimäki
09:06
09:08
Tikkurila
09:39
09:40
Pasila
09:48
09:49
Helsinki
09:54
-