Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 151 Helsinki - Pieksämäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
15:04
Pasila
15:09
15:10
Tikkurila
15:18 → 15:21
15:19 → 15:22
Riihimäki
15:50
15:52
Hämeenlinna
16:09
16:11
Toijala
16:30
16:31
Lempäälä
16:40
16:41
Tampere
16:52 → 16:57
17:05
Orivesi
17:29
17:30
Jämsä
18:04
18:05
Jyväskylä
18:35
18:37
Hankasalmi
19:02
19:04
Pieksämäki
19:25
-