Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 160 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
05:15
Lempäälä
05:26
05:27
Toijala
05:37 → 05:41
05:38 → 05:42
Hämeenlinna
05:58 → 06:01
06:00 → 06:03
Riihimäki
06:18
06:20
Tikkurila
06:49
06:50
Pasila
06:58
06:59
Helsinki
07:04
-