Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 160 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
05:15
Lempäälä
05:26
05:27
Toijala
05:37
05:38
Hämeenlinna
05:58
06:00
Riihimäki
06:18
06:20
Tikkurila
06:49
06:50
Pasila
06:58
06:59
Helsinki
07:04
-