Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 162 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
06:04
Lempäälä
06:15
06:16
Toijala
06:26
06:27
Hämeenlinna
06:46
06:48
Riihimäki
07:06
07:08 → 07:12
Tikkurila
07:39
07:40
Pasila
07:48
07:49
Helsinki
07:54
-