Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 162 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
06:04
Lempäälä
06:15
06:16
Toijala
06:26 → 06:30
06:27 → 06:31
Hämeenlinna
06:46
06:48
Riihimäki
07:06
07:08
Tikkurila
07:39 → 07:43
07:40 → 07:44
Pasila
07:48 → 07:51
07:49 → 07:52
Helsinki
07:54 → 07:59
-