Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 164 Pori - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pori
-
05:20
Harjavalta
05:35
05:36
Kokemäki
05:44
05:45
Vammala
06:06
06:07
Karkku
06:17
06:18
Nokia
06:35
06:36
Tampere
06:50
07:07
Lempäälä
07:17
07:18
Toijala
07:27 → 07:32
07:28 → 07:33
Hämeenlinna
07:47 → 07:53
07:49 → 07:55
Riihimäki
08:06 → 08:11
08:08 → 08:13
Tikkurila
08:39
08:40
Pasila
08:48
08:49
Helsinki
08:54
-