Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 173 Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:04
Pasila
13:09
13:10
Tikkurila
13:18
13:19
Riihimäki
13:50
13:52
Hämeenlinna
14:09
14:11
Toijala
14:30
14:31
Lempäälä
14:40
14:41
Tampere
14:52
-