Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 174 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
13:07
Lempäälä
13:17
13:18
Toijala
13:27
13:28
Hämeenlinna
13:47 → 13:56
13:49 → 13:58
Riihimäki
14:06 → 14:16
14:08 → 14:18
Tikkurila
14:39 → 14:48
14:40 → 14:49
Pasila
14:48 → 14:54
14:49 → 14:55
Helsinki
14:54 → 14:59
-