Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 174 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
13:07
Lempäälä
13:17
13:18
Toijala
13:27
13:28
Hämeenlinna
13:47
13:49
Riihimäki
14:06
14:08
Tikkurila
14:39
14:40
Pasila
14:48
14:49
Helsinki
14:54
-