Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 175 Helsinki - Pori
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:04
Pasila
14:09
14:10
Tikkurila
14:18
14:19
Riihimäki
14:50 → 14:53
14:52 → 14:55
Hämeenlinna
15:09
15:11
Toijala
15:30
15:31
Lempäälä
15:40
15:41
Tampere
15:52
16:15
Nokia
16:29
16:30
Karkku
16:47
16:48
Vammala
16:58
17:01
Kokemäki
17:22
17:23
Harjavalta
17:31
17:32
Pori
17:47
-