Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 175 Helsinki - Pori
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:04
Pasila
14:09
14:10
Tikkurila
14:18
14:19
Riihimäki
14:50 → 14:57
14:52 → 15:10
Hämeenlinna
15:09 → 15:30
15:11 → 15:32
Toijala
15:30 → 15:49
15:31 → 15:50
Lempäälä
15:40 → 15:59
15:41 → 16:00
Tampere
15:52 → 16:18
16:15 → 16:26
Nokia
16:29 → 16:41
16:30 → 16:42
Karkku
16:47 → 16:57
16:48 → 16:57
Vammala
16:58 → 17:05
17:01 → 17:07
Kokemäki
17:22
17:23
Harjavalta
17:31
17:32
Pori
17:47
-