Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 177 Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
17:04
Pasila
17:09
17:10
Tikkurila
17:18
17:19
Riihimäki
17:50
17:52
Hämeenlinna
18:09
18:11
Toijala
18:30
18:31
Lempäälä
18:40
18:41
Tampere
18:52
-