Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 179 Helsinki - Pori
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
18:04
Pasila
18:09
18:10
Tikkurila
18:18
18:19
Riihimäki
18:50
18:52
Hämeenlinna
19:09
19:11
Toijala
19:30
19:31
Lempäälä
19:40
19:41
Tampere
19:52
20:07
Nokia
20:21
20:22
Karkku
20:39
20:40
Vammala
20:50
20:51
Kokemäki
21:12
21:13
Harjavalta
21:21
21:22
Pori
21:37
-