Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 180 Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
17:07
Lempäälä
17:17
17:18
Toijala
17:27
17:28
Hämeenlinna
17:47
17:49
Riihimäki
18:06
18:08
Tikkurila
18:39
18:40
Pasila
18:48
18:49
Helsinki
18:54
-