Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 186 Pori - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pori
-
18:15
Harjavalta
18:30
18:31
Kokemäki
18:39
18:40
Vammala
19:01
19:02
Karkku
19:12
19:13
Nokia
19:30
19:31
Tampere
19:45
20:07
Lempäälä
20:17
20:18
Toijala
20:27
20:28
Hämeenlinna
20:47
20:49
Riihimäki
21:06
21:08
Tikkurila
21:39
21:40
Pasila
21:48
21:49
Helsinki
21:54
-