Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 187 Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
22:04
Pasila
22:09
22:10
Tikkurila
22:18
22:19
Riihimäki
22:50
22:52
Hämeenlinna
23:09
23:11
Toijala
23:30
23:31
Lempäälä
23:40
23:41
Tampere
23:52
-