Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 20 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
05:53
Ylivieska
07:02
07:08
Kokkola
07:47
07:50
Pännäinen
08:06
08:07
Seinäjoki
08:48
08:53
Tampere
09:58
10:27 → 10:05
Tikkurila
11:20 → 11:23
11:21 → 11:24
Pasila
11:29
11:30
Helsinki
11:35
-