Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 20 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
05:53 → 06:05
Ylivieska
07:02 → 07:11
07:08 → 07:13
Kokkola
07:47 → 07:55
07:50 → 07:57
Pännäinen
08:06 → 08:13
08:07 → 08:14
Seinäjoki
08:48 → 08:59
08:53 → 09:01
Tampere
09:58 → 10:06
10:02 → 10:08
Tikkurila
11:20 → 11:23
11:21 → 11:24
Pasila
11:29
11:30
Helsinki
11:35
-