Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 21 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
06:24
Pasila
06:29
06:30
Tikkurila
06:39
06:40
Tampere
07:56
08:00
Seinäjoki
09:04 → 09:07
09:07
Lapua
09:19
09:20
Kauhava
09:28 → 09:32
09:29 → 09:33
Pännäinen
09:58 → 10:01
09:59 → 10:02
Kokkola
10:15 → 10:30
10:17 → 10:32
Kannus
10:38 → 10:52
10:39 → 10:53
Ylivieska
11:00 → 11:14
11:04 → 11:16
Oulainen
11:20 → 11:35
11:21 → 11:36
Vihanti
11:34 → 11:49
11:35 → 11:49
Ruukki
11:45 → 12:04
11:46 → 12:05
Kempele
12:07 → 12:28
12:08 → 12:29
Oulu
12:18 → 12:39
-