Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 21 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
06:24
Pasila
06:29
06:30
Tikkurila
06:39
06:40
Tampere
07:56 → 08:04
08:00 → 08:07
Seinäjoki
09:04
09:07
Lapua
09:19
09:20
Kauhava
09:28
09:29
Pännäinen
09:58
09:59
Kokkola
10:15
10:17
Kannus
10:38
10:39
Ylivieska
11:00
11:04
Oulainen
11:20
11:21
Vihanti
11:34
11:35
Ruukki
11:45
11:46
Kempele
12:07
12:08
Oulu
12:18
-