Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 22 Rovaniemi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Rovaniemi
-
06:03
Muurola
06:19
06:20
Tervola
06:55 → 07:00
06:56 → 07:01
Kemi
07:23 → 07:32
07:25 → 07:34
Oulu
08:23 → 08:49
08:35 → 09:01
Kempele
08:43 → 09:03
08:44 → 09:04
Ruukki
09:04 → 09:21
09:05 → 09:22
Vihanti
09:15 → 09:31
09:16 → 09:32
Oulainen
09:30 → 09:48
09:31 → 09:49
Ylivieska
09:47 → 10:02
09:50 → 10:04
Kannus
10:14 → 10:26
10:15 → 10:27
Kokkola
10:38 → 10:50
10:42 → 10:52
Pännäinen
10:58 → 11:08
10:59 → 11:09
Kauhava
11:27 → 11:40
11:28 → 11:41
Lapua
11:36 → 11:49
11:37 → 11:50
Seinäjoki
11:49 → 12:02
11:53 → 12:04
Tampere
12:58 → 13:21
13:02 → 13:24
Tikkurila
14:20 → 14:42
14:21 → 14:43
Pasila
14:29 → 14:48
14:30 → 14:49
Helsinki
14:35 → 14:53
-