Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 22 Rovaniemi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Rovaniemi
-
06:03
Muurola
06:19
06:20
Tervola
06:55
06:56
Kemi
07:23
07:25
Oulu
08:23
08:35
Kempele
08:43
08:44
Ruukki
09:04
09:05
Vihanti
09:15
09:16
Oulainen
09:30
09:31
Ylivieska
09:47
09:50
Kannus
10:14
10:15
Kokkola
10:38
10:42
Pännäinen
10:58
10:59
Kauhava
11:27
11:28
Lapua
11:36
11:37
Seinäjoki
11:49
11:53
Tampere
12:58
13:02
Tikkurila
14:20
14:21
Pasila
14:29
14:30
Helsinki
14:35
-