Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 23 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
09:24
Pasila
09:29
09:30
Tikkurila
09:39 → 09:50
09:40 → 09:51
Tampere
10:56 → 11:12
11:00 → 11:14
Seinäjoki
12:04 → 12:18
12:08 → 12:20
Kokkola
13:03 → 13:14
13:05 → 13:16
Ylivieska
13:45 → 13:52
13:50 → 13:55
Oulu
14:54 → 14:58
-