Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 23 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
09:24
Pasila
09:29
09:30
Tikkurila
09:39 → 09:45
09:40 → 09:46
Tampere
10:56
11:00
Seinäjoki
12:04
12:08
Kokkola
13:03
13:05
Ylivieska
13:45
13:50
Oulu
14:54
-