Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 24 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
11:55
Ylivieska
13:05
13:07
Kokkola
13:51
13:53
Seinäjoki
14:50
14:53
Tampere
15:58
16:02
Tikkurila
17:20
17:21
Pasila
17:29
17:30
Helsinki
17:35
-