Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 25 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
12:24
Pasila
12:29
12:30
Tikkurila
12:39
12:40
Tampere
13:56 → 14:05
14:00 → 14:07
Seinäjoki
15:04 → 15:07
15:08
Lapua
15:20
15:21
Kauhava
15:29
15:30
Pännäinen
15:58 → 16:01
15:59 → 16:02
Kokkola
16:15 → 16:18
16:17 → 16:20
Kannus
16:38
16:39
Ylivieska
17:00
17:03
Oulainen
17:19
17:20
Vihanti
17:33
17:36
Ruukki
17:46
17:47
Kempele
18:07
18:08
Oulu
18:19
-