Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 26 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
14:34
Kempele
14:42 → 14:46
14:45 → 14:49
Ruukki
15:05
15:08
Vihanti
15:19
15:20
Oulainen
15:33
15:34
Ylivieska
15:50
15:52
Kannus
16:16
16:17
Kokkola
16:40
16:42
Pännäinen
16:58
16:59
Kauhava
17:27
17:28
Lapua
17:36
17:37
Seinäjoki
17:49
17:53
Tampere
18:58
19:02
Tikkurila
20:20
20:21
Pasila
20:29
20:30
Helsinki
20:35
-