Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 265 Helsinki - Kemijärvi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
18:49
Pasila
18:54
18:57
Tikkurila
19:41
19:43
Riihimäki
20:19
20:22
Hämeenlinna
20:46
20:48
Tampere
21:38
22:11
Parkano
23:00
23:03
Seinäjoki
00:08
00:12
Kokkola
01:42
01:54
Ylivieska
02:43
02:49
Oulu
04:44
04:50
Kemi
05:52
05:56
Rovaniemi
07:13
07:35
Misi
08:11
08:12
Kemijärvi
08:45
-