Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 266 Rovaniemi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Rovaniemi
-
18:00
Muurola
18:18
18:19
Tervola
18:51
18:52
Kemi
19:22
19:29
Oulu
20:32
21:02
Kempele
21:11
21:12
Ruukki
21:35
21:36
Vihanti
21:52
21:53
Oulainen
22:16
22:17
Ylivieska
22:35
22:38
Kannus
23:03
23:04
Kokkola
23:28
23:32
Pännäinen
23:54
23:55
Kauhava
00:33
00:34
Lapua
00:44
00:45
Seinäjoki
01:00
01:12
Parkano
02:00
02:02
Tampere
03:05
03:45
Toijala
04:10
04:12
Hämeenlinna
04:36
04:38
Riihimäki
05:00
05:03
Tikkurila
05:45
05:47
Pasila
06:17
06:19
Helsinki
06:24
-