Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 27 Helsinki - Rovaniemi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
15:24
Pasila
15:29
15:30
Tikkurila
15:39
15:40
Tampere
16:56
17:00
Seinäjoki
18:04
18:08
Kokkola
19:03
19:05
Ylivieska
19:43
19:45
Oulu
20:48
20:53
Kemi
21:52
21:55
Tervola
22:27
22:28
Muurola
22:56
23:00
Rovaniemi
23:18
-