Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 273 Helsinki - Rovaniemi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
23:13
Pasila
23:18 → 23:22
23:20 → 23:24
Tikkurila
23:57 → 00:01
23:59 → 00:03
Riihimäki
00:42
00:44
Hämeenlinna
01:04
01:06
Toijala
01:29
01:30
Tampere
01:55 → 02:00
02:30
Parkano
03:17 → 03:22
03:18 → 03:23
Seinäjoki
04:07
04:10
Lapua
04:25
04:26
Kauhava
04:40
04:41
Pännäinen
05:19
05:20
Kokkola
05:43 → 05:53
05:45 → 05:55
Kannus
06:09 → 06:15
06:10 → 06:16
Ylivieska
06:34 → 06:52
06:37 → 06:52
Oulainen
06:57 → 07:13
06:58 → 07:14
Vihanti
07:15 → 07:35
07:16 → 07:36
Ruukki
07:35 → 07:49
07:36 → 07:50
Kempele
07:59 → 08:09
08:00 → 08:10
Oulu
08:10 → 08:21
08:30
Kemi
09:34
09:38
Tervola
10:08
10:09
Muurola
10:44
10:45
Rovaniemi
11:05
-