Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 273 Helsinki - Rovaniemi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
23:13
Pasila
23:18
23:20
Tikkurila
23:57
23:59
Riihimäki
00:42
00:44
Hämeenlinna
01:04
01:06
Toijala
01:29
01:30
Tampere
01:55
02:30
Parkano
03:17
03:18
Seinäjoki
04:07
04:10
Lapua
04:25
04:26
Kauhava
04:40
04:41
Pännäinen
05:19
05:20
Kokkola
05:43
05:45
Kannus
06:09
06:10
Ylivieska
06:34
06:37
Oulainen
06:57
06:58
Vihanti
07:15
07:16
Ruukki
07:35
07:36
Kempele
07:59
08:00
Oulu
08:10
08:30
Kemi
09:34
09:38
Tervola
10:08
10:09
Muurola
10:44
10:45
Rovaniemi
11:05
-