Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 274 Kemijärvi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kemijärvi
-
19:35
Misi
20:01
20:06
Rovaniemi
20:49
21:15
Kemi
22:30
22:33
Oulu
23:35
23:42
Ylivieska
01:00
01:03
Kokkola
01:53
01:57
Seinäjoki
03:40
04:02
Tampere
05:40
06:12
Toijala
06:37
06:39
Hämeenlinna
07:04
07:06
Riihimäki
07:29
07:39
Tikkurila
08:29
08:30
Pasila
09:06
09:08
Helsinki
09:14
-