Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 28 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
17:55
Ylivieska
19:06
19:08
Kokkola
19:49
19:53
Seinäjoki
20:48
20:53
Tampere
21:58
22:02
Tikkurila
23:20
23:21
Pasila
23:29
23:30
Helsinki
23:35
-