Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 28 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
17:55
Ylivieska
19:06
19:08
Kokkola
19:49
19:53 → 20:34
Seinäjoki
20:48 → 21:29
20:53 → 21:31
Tampere
21:58 → 22:20
22:02 → 22:22
Tikkurila
23:20 → 23:34
23:21 → 23:35
Pasila
23:29 → 23:40
23:30 → 23:41
Helsinki
23:35 → 23:45
-