Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 29 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
18:24
Pasila
18:29
18:30
Tikkurila
18:39
18:40
Tampere
19:56
20:00
Seinäjoki
21:04
21:08
Pännäinen
21:49
21:52
Kokkola
22:08
22:10
Ylivieska
22:50
22:52
Oulu
00:03
-