Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 3 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
10:19
Pasila
10:24 → 10:27
10:25 → 10:28
Tikkurila
10:34 → 10:45
10:35 → 10:46
Lahti
11:11 → 11:25
11:13 → 11:27
Kouvola
11:41 → 11:55
11:43 → 11:57
Lappeenranta
12:21 → 12:48
12:23 → 12:50
Joutseno
12:38 → 13:06
12:39 → 13:07
Imatra
12:52 → 13:20
12:54 → 13:22
Parikkala
13:31 → 14:05
13:33 → 14:06
Kesälahti
13:54 → 14:24
13:55 → 14:25
Kitee
14:13 → 14:42
14:14 → 14:43
Joensuu
14:49 → 15:15
-