Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 3 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
10:19
Pasila
10:24
10:25
Tikkurila
10:34
10:35
Lahti
11:11 → 11:14
11:13 → 11:16
Kouvola
11:41
11:43
Lappeenranta
12:21
12:23
Joutseno
12:38
12:39
Imatra
12:52
12:54
Parikkala
13:31
13:33
Kesälahti
13:54
13:55
Kitee
14:13
14:14
Joensuu
14:49
-