Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 4 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
06:10
Kitee
06:42
06:43
Kesälahti
07:01
07:02
Parikkala
07:25
07:27
Simpele
07:40
07:41
Imatra
08:07
08:09
Joutseno
08:20
08:21
Lappeenranta
08:36 → 08:39
08:38 → 08:41
Kouvola
09:17 → 09:20
09:19 → 09:22
Lahti
09:47
09:49
Tikkurila
10:25
10:26
Pasila
10:34
10:35
Helsinki
10:40
-