Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 4 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
06:10
Kitee
06:42
06:43
Kesälahti
07:01
07:02
Parikkala
07:25
07:27
Simpele
07:40
07:41
Imatra
08:07
08:09
Joutseno
08:20
08:21
Lappeenranta
08:36
08:38
Kouvola
09:17
09:19
Lahti
09:47
09:49
Tikkurila
10:25
10:26 → 10:29
Pasila
10:34 → 10:37
10:35 → 10:38
Helsinki
10:40 → 10:43
-