Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 400 Oulu - Seinäjoki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
06:54
Kempele
07:02
07:03
Ruukki
07:23 → 07:27
07:24 → 07:28
Vihanti
07:36 → 07:45
07:37 → 07:45
Oulainen
07:54 → 07:58
07:55 → 07:59
Ylivieska
08:11 → 08:15
08:13 → 08:17
Kannus
08:33 → 08:36
08:34 → 08:37
Kokkola
08:55
08:58
Pännäinen
09:16
09:17
Kauhava
09:58
09:59
Lapua
10:08
10:09
Seinäjoki
10:23 → 10:26
-