Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 400 Oulu - Seinäjoki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
06:54
Kempele
07:02
07:03
Ruukki
07:23
07:24
Vihanti
07:36 → 07:41
07:37 → 07:42
Oulainen
07:54 → 07:59
07:55 → 08:00
Ylivieska
08:11 → 08:16
08:13 → 08:18
Kannus
08:33
08:34
Kokkola
08:55
08:58
Pännäinen
09:16
09:17
Kauhava
09:58
09:59
Lapua
10:08
10:09
Seinäjoki
10:23
-