Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 404 Oulu - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
19:04
Kempele
19:12 → 19:32
19:13 → 19:33
Ruukki
19:33 → 19:53
19:34 → 19:54
Vihanti
19:44 → 20:05
19:45 → 20:06
Oulainen
19:58 → 20:25
20:01 → 20:28
Ylivieska
20:22 → 20:42
20:24 → 20:44
Kannus
20:47 → 21:04
20:48 → 21:05
Kokkola
21:10 → 21:25
21:13 → 21:27
Pännäinen
21:29 → 21:43
21:30 → 21:44
Kauhava
22:04 → 22:18
22:05 → 22:19
Lapua
22:13 → 22:27
22:14 → 22:28
Seinäjoki
22:25 → 22:39
22:27 → 22:41
Parkano
23:11
23:12
Tampere
23:50
-