Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 404 Oulu - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
19:04
Kempele
19:12
19:13
Ruukki
19:33
19:34
Vihanti
19:44
19:45
Oulainen
19:58
20:01
Ylivieska
20:22
20:24
Kannus
20:47
20:48
Kokkola
21:10
21:13
Pännäinen
21:29
21:30
Kauhava
22:04
22:05
Lapua
22:13
22:14
Seinäjoki
22:25
22:27
Parkano
23:11
23:12
Tampere
23:50
-