Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 41 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
07:24
Pasila
07:29
07:30
Tikkurila
07:39
07:40
Tampere
08:56 → 09:01
09:00 → 09:05
Parkano
09:41
09:42
Seinäjoki
10:16 → 10:20
10:28
Tervajoki
10:55
10:56
Vaasa
11:18
-