Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 43 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
10:24
Pasila
10:29
10:30
Tikkurila
10:39 → 10:42
10:40 → 10:43
Tampere
11:56 → 12:05
12:00 → 12:07
Parkano
12:41 → 12:45
12:42 → 12:46
Seinäjoki
13:16
13:28
Tervajoki
13:55
13:56
Vaasa
14:18
-