Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 43 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
10:24
Pasila
10:29
10:30 → 10:34
Tikkurila
10:39 → 10:42
10:40 → 10:48
Tampere
11:56 → 12:10
12:00 → 12:13
Parkano
12:41 → 13:00
12:42 → 13:01
Seinäjoki
13:16 → 13:36
13:28 → 13:38
Tervajoki
13:55 → 14:05
13:56 → 14:06
Vaasa
14:18 → 14:25
-