Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 48 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
12:38
Tervajoki
12:59
13:00
Seinäjoki
13:27
13:37
Parkano
14:11
14:12
Tampere
14:55
15:02
Tikkurila
16:20
16:21
Pasila
16:29
16:30
Helsinki
16:35
-