Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 48 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
12:38
Tervajoki
12:59
13:00
Seinäjoki
13:27
13:37
Parkano
14:11
14:12
Tampere
14:55
15:02
Tikkurila
16:20 → 16:30
16:21 → 16:31
Pasila
16:29 → 16:39
16:30 → 16:40
Helsinki
16:35 → 16:44
-