Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 5 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:19
Pasila
13:24
13:25
Tikkurila
13:34
13:35
Lahti
14:11
14:13
Kouvola
14:41
14:43
Lappeenranta
15:21
15:23
Joutseno
15:38
15:39
Imatra
15:52
15:54
Parikkala
16:31
16:34
Kesälahti
16:55
16:56
Kitee
17:14
17:15
Joensuu
17:50
-