Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 50 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
15:46
Tervajoki
16:07
16:08
Seinäjoki
16:35
16:38
Parkano
17:12
17:13
Tampere
17:55
18:02
Tikkurila
19:20
19:21
Pasila
19:29
19:30
Helsinki
19:35
-